Çarşamba , Haziran 23 2021

Karpuz kabuğu denize düştü! Tırnaklara Karpuz Deseni

Yazın gelmesiyle birlikte makyajlar, giysiler, saçlar ve tırnaklar renklenmeye başladı. Bu yazımızda sizlere sıcak havalara oldukça oldukça yakışan bir nail art örneği göstereceğiz.

Başlıktan da anlaşıldığı şeklinde tırnaklarımıza ufak karpuzcuklar konduracağız. Şimdi iyi mi yapıldığına bir bakalım.

İhtiyaclar

-Pembe, yeşil, siyah ve beyaz renklerde oje.

-Toplu iğne, kürdan, yada bitmiş bir tükenmez kalem.

-Saydam oje cila

-Bant

-Boş kağıt

Ilk olarak tırnaklarınıza pembe renkteki ojeyi uygulayın. İyice kuruduktan sonrasında, uç kısımları boşta duracak şekilde, bant yapıştırın ve beyaz rengi sürün. Beyaz renk iyice kuruduktan sonrasında, ister gene bant yardımıyla, istersenizde kendinize uygun gördüğünüz herhangi bir yöntem ile tırnaklarınızın ucunu yeşile boyayın. Sadece beyaz kısmı tamemen kapamayın üst taraflardan ince bir şerit beyaz geçmesi daha şık bir görünüm yaratıyor. Sonrasında boş bir kağıda siyah ojenizden damlatın ve toplu iğne, kürdan yada bitik kalemle rengi alıp tırnaklarınızın pembe kısımlarına noktalar koymaya başlayın. İsterseniz tırnaklarınızı bu şekilde bırakabilirsiniz, istersenizde yeşil ojenize birazcık beyaz ilave edip karışmasını sağlayarak yeşil kısımlara dağınık çizgiler uygulayabilirsiniz.

About Bakımlı Kadın

Avatar

Check Also

Nail Art Bahar tırnakları

Nail Art Bahar tırnakları

Nail art o kadar popüler oldu ki, hiç olmasa tek parmağımıza bir desen yaparak, bir yapıştırma uygulayarak veya farklı renkte bir oje sürerek bu akıma ayak uyduruyoruz. Nail art el becerisi ve el alışkanlığı isteyen bir uygulama olduğu kadar, farklı fırçalar ve araçlarda istiyor. Dotting tool denilen noktalama çubuğuyla çeşit çeşit nail art yapmak mümkün. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir