Çarşamba , Haziran 23 2021

Detaylarıyla Yılan Burcu Özellikleri 29Kasım – 17Aralık

Toplumsal medyada son zamanlarda sıkça konuşulan bir mevzu olan yılan burcu on üçüncü burç olarak yaşamımıza girdi. 29 Kasım ve 17 Aralık tarihleri içinde doğan kişileri kapsayan yılan burcu, sessizliğin burcu olarak sınıflandırılmış.

Yılan Burcu Özellikleri

Hedefini oldukca iyi belirleyen ve hedefi uğrunda her şeyden vazgeçebilecek kişiler olarak görülmektedirler. Hem de bu burcu taşıyan kişiler, görünümleri ile kendilerine fanatik bırakarak birçok kişinin dikkatini çekerler. Yaşamı strateji üstüne kuran yılan burçlarının her bir adımı planlı olarak gerçekleşir. Bu burc, sevmeye ve sevilmeye oldukça ehemmiyet verir ve bu sevgiyi tüm iliklerinde sezmek ister.

Yılan Burcu Hanımı

Bu burcun hanımefendileri, burcunun tüm özelliklerini birebir taşımaktadır. Yılan burcu hanımefendileri, giyimine ve cildine itina gösteren ve bu uğurda büyük masraflardan kaçınmayan kişilerdir. Oldukça tutkulu bir hayata haiz olan bu hanım aşkı da en zirvede yaşamak istemektedir. Bu sebeple de libidosu hep yüksektir. Bu burcum hanımefendileri hem de sanata eğilim gösterirler. İçlerinde yaşadıkları duygu karmaşalarını dışa vurmak için fotoğraf ve heykel şeklinde güzel sanatlardan yardım alırlar. Güzelliği ile ön plana çıkmış olduğu için oldukca fazla talibi vardır. İçgüdüsel olarak kendine eş seçerken kendini en güvende hissettirecek erkeği seçmektedir.

Yılan Burcu Hakkaten Var Mı?

Astroloji ile ilgili bilinmesi ihtiyaç duyulan ilk şey, astrolojideki burçların temeli, dünyanın güneş etrafındaki hareketleridir. Burçlar ve aylar, gezegenlerin Zodyak kuşağında bulundukları açı ve konumlarına gore şekillenmektedirler. Bu burcun toplumsal medyada ortaya çıkışı NASA’nın kısa sürede yapmış olduğu bir izahat dayanıyor aslen.

@space.com

Bu açıklamada NASA, bir tek “yılancı” isminde olan on üçüncü takımyıldızının varlığından bahsetmiştir. (1) Meydana getirilen bu açıklamadan sonrasında bazı astrologlar bu yılan takımyıldızının aslen on üçüncü burcu oluşturduğu hakkında geri bildirimlerde bulundular. Fakat işin aslı o şekilde değil. Yukarda bahsedilmiş olduğu şeklinde astrolojide burçların temeli güneş ve gezegenlerin hareketine dayanıyor, takımyıldızlarının konumlarına gore değil. Bu yüzden yılancı takımyıldızı astrolojinin ilgilenilmiş olduğu aslolan Zodyak kuşağının bir üyesi olmadığı için yılan burcu da yoktur.

About Bakımlı Kadın

Avatar

Check Also

Nazar ve Nazar Belirtileri

Nazar ve Nazar Emareleri

Bilimsel olarak kanıtlanmamış fakat birçok insanın, düşüncenin evreni etkilemesinden de kaynaklı olarak inandığı nazar aslında, özellikle hayranlık ve kıskançlıkla canlı ya da cansız varlıkları kişinin düşünmesi, öğrenmesi veya bakması sonucu oluşan uğursuzluk, kötü hal, bela, kaza gibi durumların oluşmasıdır.    Çoğu insan bilmediği, farklı bir durumun meydana gelmesinde aklına ilk gelen “Nazar mı acaba?” […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir